Vinç Hizmetleri

Vinç Hizmetleri

1 (bir) tondan - 300 (üç yüz) tona kadar ağırlık kaldırma gücüne sahip son teknoloji vinç ürün yelpazemiz ve alanında uzman profesyonel kadromuz ile kusursuz vinç hizmetleri vermekteyiz.

Fabrikaların kurulum ve taşınmalarında, ağır sanayide, çok ağır makine ve teçhizatların kaldırılmasında, nakliye ve kurulumunda, tersane ve gemilerin yükleme-boşaltılmasında, reklam totemlerinin ve elektrik direklerinin montajında, inşaat sektörünün hemen her noktasında ve yolda kalan araçlara destek gibi bir çok konuda kullanılan vinçler, günlük yaşantımızın olmazsa olmazları arasına girmiştir. İhtiyaçların çeşitlenmesi ve bu ihtiyaçların karşılanması için vinç kiralama hizmetleri de gelişimine devam etmiş, teknolojinin 21. yy’da inanılmaz ilerlemesi sonucu çeşitli vinç modelleri ortaya çıkmıştır.

Şirket olarak biz, İzmir ve ilçeleri başta olmak üzere İzmir çevresinde vinç kiralama hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde barındırdığımız sepetli, bomlu, teleskopik ve makaslı vinç çeşitleri ile 7/24 kesintisiz olarak İzmir bölge halkına ve büyük projelere hizmet vermekteyiz.

Şirket ilkelerimizin en temeli koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Sunduğumuz hizmetlerin kusursuz olması ve hesaplı fiyat politikamız ile müşterilerimize her daim en iyi teklifi sunarız.