Menderes Hafriyat

Menderes Hafriyat Nedir 

Hafriyat inşaat kazı işlerinin tümüne verilen isimdir. 


Menderes Hafriyat ne demektir? 


Efendioğlu hafriyat olarak 1995 yılından buyana İZMİR ve çevre illerde hizmet sunmaktayız, sunmuş olduğumuz hizmetleri en titiz şekilde ve iş güvenliğine önem vererek gerçekleştirmekteyiz bunun içi profesyonel ekip ve son teknolji araçlar ile hizmet sunmaktayız.


Menderes Hafriyat Nedir?

Hafiryat ne anlama gelmektedir, hafriyat toprak arazi, taş arazi ve bataklık alanlar da meydana gelecek ev, iş yeri ,fabrika gibi yapılacak konutların belediyenin verdiği kodlara göre kazımından dolayı çıkacak dolgu malzemsinin çıkmasına hafriyat denir.


Menderes Hafriyat Kazımı İçin Evraklar


Hafriyat kazımından önce firmamızın sizlerden istemiş olduğumuz evraklar hafriyat ruhsatı, sigorta işlemleri, hafriyat döküm izni, EK-2 belgesi ve ilçeniz belediyesinden inşaat evraklarının tam olması gerekmektedir bunun sonucunda tüm evraklar tam olduğu taktirde Hafriyat kazısına başlamaktayız evraklarınız tam değil ise firmamız kazıya başlamamaktadır.


Menderes Hafriyat Kazısında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Hafriyat kazısında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar; İş makinası kazıya başladığı zaman toprak altında ne olduğu tespit edemedikleri için kazının özenle yapılması gerekmektedir, dikkatsiz bir kazım olursa eğer yer altından su hattı, yüksek gerilim hattı, pis su hattı, fiber kablo hattı, tellefon hattı gibi işinizi engerliyecek ve süre zarfını engerliyecek unsurlar çıkabilir. Bunun için işinde uzman ekip ile işe başlamak gerekmektedir.. 

                                                       

 

 

Menderes Hafriyatta Kulanılan İş Makinaları

İzmir Hafriyatta kulanılan iş makinaları günümüz şartları model bakımından en yeni  iş makinlarını kulanmaktayız bunu yanı sıra iş makinlararımız gerektiği zaman yirmi dört saat aktif şekilde kullanmaktayız bunun için doğaya zararsız çevre dosttu motorları tercih etmekteyiz. Firamamız EFENDİOĞLU  olarak iş makinalarımızın motor saatleri onbin saat olarak sınırlıdır onbin saatti doldurduktan sonra satışa sunmaktayız, on bin saatti doldurmuş iş makinları ufak ufak problemler yaratmaktadır, müşterilerimiz için ve firmamız için zaman kaybına neden olmaktadır. EFENDİOĞLU olarak bu zaman kaybına ortadan kaldırmaktayız. Kulanmış olduğumuz iş makinaların markası, MANİTOU, JCB, CAT, HİTACİ, VOLVO ve HİDROMEK marka iş makinaları kulanılmakta dır.

Menderes Hafriyat ta İş Makinalarını Neye Göre Tercih Ediyoruz?

İzmir Hafriyat olarak iş makinalarımızı neye göre tercih ettimizi biliyormusunuz? İş makinalarını sağlamlık, ömrü daha uzun, yakıttı daha çok tasruflu ve çevreye zarar vermiyen yeni nesil motorları tarcih etmekteyiz, bunun yanı sıra iş makinalarının özellikleride çok önemlidir, personel konforluğu iş kazasını önleyici sistemler, iş kazasında oparatör zarar vermiyecek kabin özellikleri ve sıfır kuruk olması yani iş makinası olduğu yerde üçyüz altmış derece dönebileme özelliğine sahip olması, neden sıfır kuyruk iş makinası tercih etmekteyiz sıfıır kuyruk iş makinaları dönüş esanasında çevremizde bulunan duvar vb. Gibi yapıların zarar görmesini engerlemek için  ve büyük iş makinası ile büyük işler çıkarmak için tercih ettiğimiz iş makinaları dır.

Menderes Hafriyat İş Makinalarının Ekipmanları

İş makinalarının oldukça kapsamlı, her iş için ayrı ekipmanlara sahip tir, bu ekipmanlar neler dir;  İş makinası kovası, hidrolik kesici, hidrolik kırıcı, eskavatör kompaktörü, tomruk ataşmanı, kurt ağazı kova, tevsiye kovası ,fortift çatalı, kazık çakama ataçmanı, liper uçu, rulo balya yükleme ataçmanı, kare balya yükleme ekipmanı, kompatör, tamburlu kesiciler ve kesiçi elmas uçlar (asfalt frezeleme, madencilik, kanal açma) tüm ataçmanlarımız mevcut tur. Bu mevcut ataçmanların çalışma şekli saat olarak iş makinasının üstüne ek olaraktan ataçmana göre fiyat verilmektedir.

Bizim ile iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.