İzmir Hafriyat Narlıdere

kazı yapılan yerde toprak kayması gibi ani problemler ile karşılaşabiliriz bu problemleri ise gidermek çok kolay olmıyacaktır, bunun gibi sorunları gidere bimek belirlenen maliyetlerde fiyatların yükselmesine neden olmaktadır, bunun için tüm olayları göz önüne alınıp işe başlanması gerekmektedir. EFENDİOĞLU hafriyatta tecrübeli olduğundan dolayı arazinin nasıl altından ne çıkabileceği gibi ön bilgiler sağlamaktadır. Firmamız şantiyeler ile ilgili olabilecek sorunlar ile sorumluluk almamaktadır.

İzmir Narlıdere Hafriyat ta Kulanılan İş Makinaları

Hitachi 300- CAT 235- Volvo 235- Hitachi 135- Hitachi U8- Hitachi U 5- Hitachi U3- Hitachi U17- CAT Beko Loder- Bobcat mini yükleyici- Manitou TELEHANDER olarak gruplara ayrılmakta dır. Firmamızda on bin saatti doldurmuş iş makinalarını kulanıma uygun bulmadığımız durumumda satışa sunmaktayız makinalarımız 2017 model ve üstü sıfır ve özel iş makinlarıdır.

Dar alanlarda, bahçe düzenlemelerinde, beş ve altıncı katlara paletli malzeme vermeye uygun iş makinaları bulundurmaktayız iş makinalarımız işinizde arızamı yaptı bir saat içerisinde giderilebilecek bir arıza ise hemen tamir ekibimiz gelir arıza gidelir giderilemez ise iş makinası hemen baş bir iş makinası getirilir müşterilerimizi bekletmemek için depomuzda stokta her zaman iş makinası bulundurmaktayız. EFENDİOĞLU      ile içiniz her zaman rahat ve huzurlu olması dileği ile.

İzmir Narlıdere Hafriyat ta Kulanılan Kamyonlar

Mercedes-Benz 3229- Mercedes-Benz 3240- Mercedes-Benz 2528- Mercedes-Benz – 3229- Mercedes-Benz 3228- Mercedes-Benz  4145- Mercedes-Benz 2521- Mercedes-Benz  2523- Mercedes-Benz 1517- Mercedes-Benz -1518- Mercedes-Benz 1848- Volvo FH 460 araçlarımız çeşit çeşit araç garajımız ile hizmet vermekteyiz.

Efendioğlu yeni araç kadrosu ile durmaksızın ve yeni yenilikçi kadrosu ile profesonel hizmet sağlamaktadır, firmamız sizin güveninzi kazanmak için araç takip sisteminin Arvento marka olarak kulanmaktayız araç takip sistemini İZMİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ tarafından 7/24 kayıt yapmaktadır kamyonun damperinin nerede kaldığı bildirimlerini yapan sistemler mevcuttur. Hafriyatınızı ne zaman yaptığımızın önemi yok bir yıl içerisinde istemiş yol güzergah detaylı bir şekilde tarafınızı email yolu ile  aktarılmaktadır. Güven ve memnüniyeti sağlamak bizim için önemlidir.

İzmir EFENDİOĞLU Narlıdere

Efendioğlu olarak biz müşterilerimiz zaman ile yarıştıkları için müşterilerimize en hızlı en kapsamlı ve en iyi hizmet vermenin garantisinin sunmaktayız, firmamız İzmir Hafriyat ta başarılarını en iyi şekilde sürdürmüş olması bizleri ve müşterilerimizi oldukça gurur veriçi hizmetler sunmaktayız firmamız 1996 yılından beri aile işletmesi olarakatan hizmet anlayışı geniş çözüm odaklı ve bitiricilik hizmeti sağlamaktayız. Firmamız İzmir Güzelbahçe ilçesinde vermiş olduğumuz hizmetler ve refarnslarımızı sizlere sunum kahve eşliğinde sunum yapabiliriz.

İzmir Narlıdere ve Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı

HİZMET ALANLARIMIZ