İzmir Hafriyat Konak

İzmir Hafriyat Konak

İzmir Hafriyat Konak Nasıl Yazılır?

Hafriyat kelimesi günümüzde ‘Hafriyat’ olarak yazılmaktadır, Türk Dil Kurumu’nun web sistesinde en sık sorgular arasında yer almakta dır. Hafriyat kelimesini genellikle ‘Harfiyat’ diyerekten yazanlar ve okuyanlar olabiliyor Harfiyat kelimesi yanlış kelimedir. ‘Hafriyat’ kelimesi söyleriken de yazıldığında ise aynı şekilde yazılmaktadır. “Hafriyat” olarak yazılmakta ve okunmaktadır.

Örnekler İzmir Konak

İzmir Hafriyat ta oldukça iyiyiz.

Hafriyat konusunda lider Firma EFENDİOĞLU.

İzmir Hafriyat Konak Nedir?

Hafriyat Kelimesinin kökeni Arapça dır, İzmir Hafriyatın yalın tanımıyla taş kırma, kanal kazma, bina yıkım, temel kazma, gibi işlerin temel adı dır.İzmir Hafriyat nedirin anlamı oldukça basit ve anlamlıdır.

İzmir Hafriyat Konak  İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Efendioğlu İzmir Hafriyat ta ilk etapda mütahit olan firmanın anlaşma yapacağı firmanın ilk etapda anlaşıp sonrasında ise mütahit firmanın hangi il de ve ilçede kazı yapılacak ise belediye ye gidilip verilen ruhsat ile birlikte  Fen işleri bölümünden Ek-2 belgesi yani HAFRİYAT TOPRAĞI, İNŞAAT VE YIKINTI ATIKLARI TAŞIMA VE KABUL BELGESİ olarak adalandırılan belgeyi istemesi, istemsi sonuçu Hafriyat toğrağı inşaat yıkıntı atığı üreticinin bilgileri tamamlandıktan sonra Taşıyıcı Firmanın Bilgilerini istemekler, Nakliyede Kulanılacak Araçların Plakaları verilmesi gerekmekte dir.

 Depolama Geri Kazanım Tesis Ve İşletmecisinin bilgileri alınır alınan bilgilerin sisteme işlenir ve size dört(4) nüsnalı ek-2 evrak verilir bu evraklar, Firma yetkilisi tarafından imzalanır, hafriyatı yapacak firma tarafından imzalanır ve geri dönüşüm tesisi tarafından kaşelenip evrakların hepsi belediye tarafına tekrardan götürmeliyiz dört nüsna olan evrakların fen işlerine tekararında teslim edilir ve bu teslim edilen evraklar Belediye Başkan Yardımcısı tarafına onaya çıkmaktadır.

Onaylanan evraklar izni verildikten sonra dört nüsnalı evrakları belediye tarafından üç tanesini geri alıyoruz aldığımız evrakların bir adettini Hafriyatınızı Yaptırcak olduğunuz firmaya, bir adetinin Geri Dönüşüm tesisine ve bir adettini ise kendinizde ve arşivde saklamanız gerekmektedir. Bulunması zorunlu evraktır. Bu evrağın görüntüsü nasıl dır?

Gerekli Evraklar Olmadan İzmir Hafriyat Konak Yapılır Mı?

İzmir Hafriyat ta gerekli evrakalr olmadan Hafriyat kazısı kapılır mı ? Efendioğlu yapılması gereken tüm kazıların vs. Firmamız tarafından tarafından belgeler olsada dahil tüm yapılacak işlerin sözleşmede belirtilip Efendioğlu Hafriyattan sorumluluğu kalkmaktadır. Bunların yanı sıra sit alanları ve hazine alanları gibi yerlerde kesinlikle jandarma ve belediye tarafından izin alınmadan kazı yapılmamak tadır, Firmamız bu konulara özenile dikkat etmektedir, yani belgesiz kazılardan firmamız sorumlu olmayıp belgesiz kazım işlemi yapmamaktadıyız, gerekli evrakların tam olduktan sonra kazıma başlamaktadır.

Aksi taktirde kazım esnasında olabilecek hortum patlamaları eletirik tesissatı kopması, fiber hat kopması gibi sorunlardan firmamız sorumluluk almamaktadır. Efendioğlu Hafriyat sizlerin zarar görmemesi için sizleri uyarır ve problem yaşamadan işlerinizi en kısa zamanda tamamlamanıza yardımcı olur.

İzmir Hafriyat Konak Öncesi Keşif ?

Hafriyat Öncesi Keşif Nasıl Yapılır Efendioğlu hafriyat yapılacak arazinin ilk etapda toprak kontrolü ve keşifini sağlamaktayız yapmış olduğumuz keşifte ise hangi iş makinamız daha iyi performans sağlamaktadır onun kontröllerini sağlamaktayız, kamyon larımız için arazi şartları uygun mu veya hangi araçlarımız zorluk çekmeden daha verimli çalışmasına bakmaktayız kamyonlarımız çekiçi(tır), kırkayak kamyon, on teker kamyon ve altı teker kamyon olarak dört gruptan oluşan araçlarımız mevcuttur.

İzmir Hafriyat ta kontrolünü sağlamış olduğumuz arazinin fiyat çalışması yapılır ve müşteriye sunumu yapılmaktadır ve bu şekilde keşif yapılan işlerde başarılı bir fiyat çıkartılıması için tüm detayların hesaplanması gerekli dir. İzmir Güzelbahçe Hafriyat firmalarından oldukça güçlü olan firmamız Efendioğlu hafriyat sizleri her zaman en iyi hizmeti sunmakla yükümlüdür.

İzmir Hafriyat Konak Fiyat Teklifi

Hafriyat Fiyat Teklifi İzmir de veya hangi il ve ilçede yapılılacak ise keşif yapılmadan fiyat verilmesi sağlık olmaz ve hafriyat yapılacak yerin zemini taş mı kaya mı kepir mi yok sa toprak mı bu unsurlara göre fiyatlar değişim sağlamaktadır, bunun için yerin yapısını öğrenip fiyat çalışmarını ona göre yapmamız gerekmektedir. Efendioğlu kazım yapılcak arazinin haritacılar tarafından çıkarılan metreküp hesaplamalarını alarak genel bir hesaba göre fiyat çalışması yapılmaktadır. İstenilen iş makinları saat bazlı olarak ta çalışması belirlenmektedir.

İzmir Hafriyat Konak Fiyattını Etkileyecek Etkenler

Hafriyat fiyatını etkileyecek etkenler ise yerin taş, kepir, kaya gibi malzeme çıkması hem süre zarfından daha uzun sürmektedir aynı  zamanda yapılacak işin maliyetleri çok fazla yükselmektedir, taşlı zeminlerde iş makinasının tonajı büyümektedir ve sürekli kırıcı ekipmanı ile çalışmaktadır bunların hepsi maliyetli olduğundan dolayı m3 fiyatlarıdan oldukça yüksek maliyetli işler dir, fakat toprak zemin tam tersi maliyeti düşüktür hızlı bir şekilde ilerleme sağlanmaktadır.

Çıkan malzemenin sevkini ise resmi döküm sağlararına gidecek ise kilometre başına fiyatlarda değişim sağlanmaktadır. İzmir Hafriyatın yapılacağı yer ise mahalle içi sıkışık dar noktalarda ise maliyetler yüksek çıkıyor bunun sebebi ise sıkışık dar noktalara büyük iş makinaları ve büyük kamyon grubu çalışamadığı için fiyatlar yüksek çıkmaktadır. Kısacası fiyatlarınızı arazinin şartlarına göre çok büyük farklılık yaratmaktadır.

İzmir Hafriyat Konak Kazımı Nasıl Yapılır

İzmir Hafriyat kazılarında nasıl yapılmaktadır, keşifi yapılmış arazinin uygun olan iş makinalarını ve kamyonları  yönlendirmekteyiz haritacıların belirlediği kodlarda kazım yapılmaktadır. Kazımı yapılan yerlerin çıkan malzemesi kamyonlara yüklenerek en yakın resmi döküm sahasına nakliyesi yapılmaktadır.

İzmir Hafriyat Konak Kazısında Ne Gibi Aksilikler Çıkabilir?

Hafriyat kazısın da hiç bilmediğimiz aksilikler çıkabilir bunlardan birisi kazı yapılan yerde toprak kayması gibi ani problemler ile karşılaşabiliriz bu problemleri ise gidermek çok kolay olmıyacaktır, bunun gibi sorunları gidere bimek belirlenen maliyetlerde fiyatların yükselmesine neden olmaktadır, bunun için tüm olayları göz önüne alınıp işe başlanması gerekmektedir. EFENDİOĞLU hafriyatta tecrübeli olduğundan dolayı arazinin nasıl altından ne çıkabileceği gibi ön bilgiler sağlamaktadır. Firmamız şantiyeler ile ilgili olabilecek sorunlar ile sorumluluk almamaktadır.

İzmir Konak Hafriyat ta Kulanılan İş Makinaları

Hitachi 300- CAT 235- Volvo 235- Hitachi 135- Hitachi U8- Hitachi U 5- Hitachi U3- Hitachi U17- CAT Beko Loder- Bobcat mini yükleyici- Manitou TELEHANDER olarak gruplara ayrılmakta dır. Firmamızda on bin saatti doldurmuş iş makinalarını kulanıma uygun bulmadığımız durumumda satışa sunmaktayız makinalarımız 2017 model ve üstü sıfır ve özel iş makinlarıdır.

Dar alanlarda, bahçe düzenlemelerinde, beş ve altıncı katlara paletli malzeme vermeye uygun iş makinaları bulundurmaktayız iş makinalarımız işinizde arızamı yaptı bir saat içerisinde giderilebilecek bir arıza ise hemen tamir ekibimiz gelir arıza gidelir giderilemez ise iş makinası hemen baş bir iş makinası getirilir müşterilerimizi bekletmemek için depomuzda stokta her zaman iş makinası bulundurmaktayız. EFENDİOĞLU      ile içiniz her zaman rahat ve huzurlu olması dileği ile.

İzmir Konak Hafriyat ta Kulanılan Kamyonlar

Mercedes-Benz 3229- Mercedes-Benz 3240- Mercedes-Benz 2528- Mercedes-Benz – 3229- Mercedes-Benz 3228- Mercedes-Benz  4145- Mercedes-Benz 2521- Mercedes-Benz  2523- Mercedes-Benz 1517- Mercedes-Benz -1518- Mercedes-Benz 1848- Volvo FH 460 araçlarımız çeşit çeşit araç garajımız ile hizmet vermekteyiz.

Efendioğlu yeni araç kadrosu ile durmaksızın ve yeni yenilikçi kadrosu ile profesonel hizmet sağlamaktadır, firmamız sizin güveninzi kazanmak için araç takip sisteminin Arvento marka olarak kulanmaktayız araç takip sistemini İZMİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ tarafından 7/24 kayıt yapmaktadır kamyonun damperinin nerede kaldığı bildirimlerini yapan sistemler mevcuttur. Hafriyatınızı ne zaman yaptığımızın önemi yok bir yıl içerisinde istemiş yol güzergah detaylı bir şekilde tarafınızı email yolu ile  aktarılmaktadır. Güven ve memnüniyeti sağlamak bizim için önemlidir.

EFENDİOĞLU İzmir Konak

Efendioğlu olarak biz müşterilerimiz zaman ile yarıştıkları için müşterilerimize en hızlı en kapsamlı ve en iyi hizmet vermenin garantisinin sunmaktayız, firmamız İzmir Hafriyat ta başarılarını en iyi şekilde sürdürmüş olması bizleri ve müşterilerimizi oldukça gurur veriçi hizmetler sunmaktayız firmamız 1996 yılından beri aile işletmesi olarakatan hizmet anlayışı geniş çözüm odaklı ve bitiricilik hizmeti sağlamaktayız. Firmamız İzmir Güzelbahçe ilçesinde vermiş olduğumuz hizmetler ve refarnslarımızı sizlere sunum kahve eşliğinde sunum yapabiliriz.

İzmir Konak Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı

HİZMET ALANLARIMIZ