İzmir Güzelbahçe Hafriyat Firmaları

İzmir Güzelbahçe Hafriyat Firmaları

İzmir ve çevre illerinde vermiş olduğumuz hizmet çercevesinde kusursuz ve güvenli şekilde hizmetimizi sürdürmekteyiz EFENDİOĞLU GRUP

 

İzmir Güzelbahçe Hafriyat Şirketi

İzmir Buca Hafriyat  şirketimiz sizler için her türlü  alanda  hafriyat hizmeti vermekteyiz hedeflen miş başarılı bir firmayız. Okul, fabrika, Konut, Arsa Temziliği vb.   alanların yıkımı, temizliği ve hafriyat kazısı için istenilen hizmeti sunmaktayız. Efendioğlu Hafriyat olarak hafriyat işlerinizi en güvenli ve disiplinlin şekilde hatasız çalışaraktan sizlere hizmet vermekteyiz. Hafriyat esnasında oluşabilecek çevre kirliğidiğe firmamız tarafından temizlenerek tarafınızıza teslim etmekteyiz. Efendioğlu Hafriyat İzmir de sizlere en iyi hizmeti sunmak için yanınızdadır.

İzmir Güzelbahçe Hafriyat Şirketi Prensibi

Hafriyat ve yıkım esnasında kazım esansında çıkan toprak, dolgu, taş, moloz  vb. çeşitli  malzemelerin iş makinası ile kamyonlara trafiğin belirtmiş olduğu tonajlarda sarılıp belediyenin ön gördüğü geri dönüşüm tesislerine sevkini yapmaktayız.Geri dönüşüme sevki yapılmayan malzemeler zabıta tarafından tespit edildiği taktirde Firmamız ve firmanız yüklü miktarda cezai işlem uygulanmakta dır. Efendioğlu Hafriyat İzmir de olabildiğince çevreye duyarlı hızlı ve güvenli taşıma sağlamaktadır.

İzmir Güzelbahçe Hafriyat Şirketi Temel Kazımı

Hafriyat esanasında çıkan malzemenin döküm sahasına dökülemesi ve dökülen malzemenin belgesini iş bitinceye denk saklanıp ve iş bitiminde müşteriye bir kopyasını teslim etmemiz gerekmektedir. Bu evrakları neden sizlere veriyoruz, kazı öncesi belediye tarafından zorunlu kılınan ek-2 belgesini kaç m3 hafriyat olduğu ve nereye döküleceği geri dönüşüm tesisi hakında bilgilendirilip ön görülen sahaya dökümünü gerçekliştirmek zorundayız, her hangi bi bir şikayet esnasında firmamız döküm fişlerini tarafınıza kaşeli imzalı şekilde teslim etmektedir firmamızın on(10) yıl saklama zorunluğu vardır. On yıllık arşivli sistemizde saklanan evraklar on(10) yıl içerisininde dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. İzmir Hafriyat olarak arşivleme sistemi sadece firmamıza ait olan özel sistemdir müşterilerimizi iş bittikten sonrasında da düşünmekteyiz, İzmr’ de bu özelliğe sahip olan firma EFENDİOĞLU Grup tur.

İzmir Güzelbahçe Hafriyat Şirketi Personeli

1996’ dan bu yana İzmir’ de bir çok projelere imzamızı atmış bulunmaktayız Efendioğlu nu tercih etmelerinin sebebi ise müşteriye olan yakınlığı iş yönlendirme ekibinin olması ve personellerinin sevgi ve sayglı olmasından dolayı personellerimizi işe almadan öncesinde sivilerini tam doldurmalarını talep etmekteyiz alım yaptığımız personellerin genç ve işinde başarı elde edecek kişiler olması gerekmektedir, kabul edilen personel ilk etab da tecrübeli personel ile deneme yaparak bir gün içerisinde denendikten sonrasında değerlendirmeler sonuçu hizmet vermeye başlamış olmaktadır. Değerlendirmeler sonuçu olumsuz olan kişiler ise bir yıl sonrasında tekrarında değerlendirmeye alınmaktadır. Efendioğlu için en önemli unsur işini severek hizmet vermesi, saygılı, disiplinli, dürst personel grubuna sahip olaması gerekmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamak ve işlerini aksatmamak için profesyonel hizmet sağlamaktayız.

İzmir Güzelbahçe Hafriyat Şirketi Gerekli Unsurlar

İzmir Hafriyat ta projeleri çıkma aşamasında yapılan belediye işlemlerinde ek2 belgesini almak gerekmektedir, bu belgeyi aldıktan sonrasında hafriyatını yapacak firmaya kaşe imza yapması gerekmektedir ve bu evrağı döküm yapılacak geri dönüşüm tesisinin kaşe imza yapıp ödemesi teslim etmemiz gerek mektedir. Proje ye başlamadan önce tüm personellerin sigortası ta belgelerini eklerini tarafınızca teslim almanız gerekmektedir ayrıca iş güvenliği ve sağlık raporları talep etmeniz gerekmektedir Efendioğlu Hafriyat bu unsurlara oldukça dikkat etmektedir, iş güvenliği tebbirleri alınmadığı taktirde işe başlamamaktayız, şantiye şefi ve iş veren ilen birlikte tüm korumalar ve iş güvenliği onay alındıktan sonrasında işleme başlamaktayız. Belediye tarafından yer altı projesi için emin olmak için parsel içi yeraltı kaynağı yoktur yazısı  almanız gerekmektedir.